Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

День Святого Миколая в дитячому відділені Київського онкоцентру на Верховинній

В Середа, 20 грудня 2017. Опубліковано в Новини

День Святого Миколая в дитячому відділені Київського онкоцентру на Верховинній

Незважаючи на страшну завірюху та хуртелицю, наші героїчні помічниці Миколая 18 грудня доставили листи та подарунки для маленьких пацієнтів з дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру! 

Студентки 3 курсу соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка допомогли зустрітися Миколаю із неймовірно сильними, безстрашними, незламними дітками та їхніми батьками, що кожен день свого життя виборюють у лихої хвороби. 
Талановиті студентки презентували дітям дидактично-корекційну казку «Муха-Цокотуха», яку вони розробили під час вивчення курсу «Мистецькі методи в соціальній роботі».
І хоч у таку погоду Миколай майже заблукав серед кучугурів, але йому на допомогу прийшов майбутній найкращий дитячий онколог, а наразі фельдшер дитячого відділення КМКОЦ Денис Анатолійович Петрик, тож зустріч відбулася!
Дякуємо усім небайдужим, хто відправив листівки із теплими словами та побажаннями для діток, зокрема дитячий творчий колектив «Фантазія» з міста Буча за створення щирих та креативних листівок та за допомогу із костюмами для наших акторів!