Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Додатковий набір - Команда благодійного фонду “Анкора” шукає волонтерів-психологів для проекту “Життя в хворобі”

В Вівторок, 08 серпня 2017. Опубліковано в Новини

Благодійний фонд психологічної підтримки у кризових ситуаціях “Анкора” спільно з Київським інститутом сучасної психології та психотерапії, та Українською біржою благодійності продовжує набір волонтерів-психологів для участі в проекті фонду по наданню психологічного супроводу дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні в дитячому онковідділенні “Життя в хворобі”. Проект "Життя в хворобі" буде проведений протягом 2017-2018 року у Київській міській клінічній онкологічній лікарні.

Що таке проект “Життя в хворобі”?

Сьогодні в дитячих онкологічних відділеннях державою не передбачена посада психолога, хоча є гостра потреба у психологічній допомозі онкохворим дітям та їх батькам. Діти з онкологічним діагнозом і їх батьки перебувають в стані психологічної кризи / травми. Перебування дитини в лікарні протягом тривалого часу (від 0,5 - 1 року), лікування, спостереження за рецидивами і смертю інших дітей ускладнює емоційний стан дітей і батьків. Ці психологічні чинники несприятливо впливають на фізичний стан дітей, процес лікування і одужання.

Метою проекту є психологічний супровід дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні в дитячому онковідділенні.

В рамках проекту ми формуємо, навчаємо та супроводжуємо мобільні бригади психологів, які протягом тривалого часу будуть надавати якісну та професійну психологічну допомогу та супровід онкохворим дітям та їх батькам.

Як потрапити до проекту “Життя в хворобі”? 

Якщо Ви психолог з вищою освітою і у Вас є бажання навчитися, як працювати та надавати допомогу онкохворим дітям, заповнюйте анкету волонтера до 15 жовтня 2017 року. Після опрацювання Вашої анкети нашими тренерами, Ви отримаєте листа-запрошення на співбесіду. Співбесіди з волонтерами відбудеться з 16 по 19 жовтня. Тренінг* для волонтерів, які будуть відібрані по результатах співбесіди, відбудеться з 20 по 22 жовтня. Початок роботи у дитячому онкологічному відділені запланованно на 23 жовтня і триватиме 22 – 24 тижні. Перед початком роботи у відділеннях з волонтерами буде підписаний договір про співпрацю протягом всього проекту.

Вимоги до кандидата в команду:

- вища психологічна освіта;

- досвід у роботі з дітьми;

- бажання працювати та допомагати онкохворим дітям;

- готовність протягом 22-24 тижнів працювати по 3 години, 3 рази на тиждень у команді психологів у дитячому онковідділені та щотижня, по суботам проходити супервізію з нашими тренерами.

*Тренінг буде проходити за адресою - місто Київ, бул. Лесі України 34, під'їзд 3, поверх 4, кабінет 406.

Менеджер проекту Карамушка Тарас - 063-838-13-78.