Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Проект "Життя в хворобі". Новий набір #5

В Четвер, 28 березня 2019. Опубліковано в Новини

Проект

Благодійний фонд психологічної підтримки у кризових ситуаціях "Анкора" спільно з Київським інститутом сучасної психології та психотерапії на постійній основі проводить набір волонтерів-психологів для участі у проекті "Життя в хворобі" що здійснюється у дитячому відділенні Київського міського клінічного онкологічного центру (вул. Верховинна 69).

 

Метою проекту є постійний психологічний супровід дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні у дитячому онковідділенні.

 

В рамках проекту ми формуємо, навчаємо та супроводжуємо мобільні бригади психологів, які протягом тривалого часу будуть надавати якісну та професійну психологічну допомогу та супровід онкохворим дітям та їх батькам.

Як потрапити до проекту "Життя в хворобі"? 

Вимоги до кандидата:
- вища психологічна освіта (мінімум - диплом бакалавра);
- бажання працювати та допомагати онкохворим дітям;
- готовність пройти триденний тренінг (п'ятниця - неділя, з 10.00 до 18.00);
- готовність протягом 16-18 тижнів працювати по 2,5 години, 2-3 рази на тиждень у команді психологів у дитячому онковідділені з 17.00 до 19.30;
- щотижнево відвідувати групову супервізію о 15.00 на території нашого фонду (супервізійний день група обирає самостійно).

 

Якщо Ви психолог з вищою освітою і у Вас є бажання навчитися як працювати та надавати допомогу онкохворим дітям, заповнюйте анкету волонтера https://docs.google.com/…/1Bm-OFBwxAXSgn65NbR2IPs0g7tN…/edit

Після опрацювання Вашої анкети тренерами проекту, Ви отримаєте запрошення на співбесіду, пройдете навчання і зможете працювати у команді психологів.

 

Новий набір волонтерів стартує з "_15_" лютого 2019р.

 

Група № _5_ розпочне роботу у відділені з "_1_"_липня_2019р. по "_1_"_листопада_2019р.Тренінг заплановано на 28-30 червня 2019 року.

Чекаємо на ваші анкети на набір у четверту групу до "_24_"_червня_2019.

 

Приєднуйся до команди професіоналів!