Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Розпочато набір в другу (осінню) групу ресурсних зустрічей для батьків дітей з особливими потребами

В Четвер, 17 жовтня 2019. Опубліковано в Новини

Маємо гарну новину !

Ми відкриваємо набір в другу (осінню) групу ресурсних зустрічей для батьків дітей з особливими потребами.

Коли в сім’ї народжується дитина з особливими потребами – це означає, що від батьків потрібно багато віри, терпіння і наполегливості в щоденній роботі. Враховуючи, що запас людських сил не безмежний, втома та виснаження батьків є очевидним результатом. Добре, коли оточення з рідних та близьких може надати потрібну допомогу та підтримку, дати час перепочити, адже це дає сили далі працювати над розвитком і прогресом дитини.  

Мета – профілактика емоційного вигорання серед батьків особливих дітей, а також можливість взяти час для себе, в безпечному та підтримуючому оточенні говорити про те, що турбує, зрозуміти та почути себе, стабілізуватись та набратись ресурсу.

Зустрічі проходять у форматі групи-підтримки (базуючись на основних засадах розвитку психіки за бодинамічним аналізом) з використанням методів арт-терапії. Кожна зустріч присвячена роботі з певною стадією розвитку, що дозволяє краще зрозуміти себе (чому так реагуємо та діємо), своїх дітей, а також віднаходимо баланс та ресурс. 

Частота зустрічей - один раз на тиждень протягом двох місяці.

Програма розрахована на зустрічі один раз на тиждень протягом двох місяців. На першій зустрічі будемо знайомитись та визначати свій актуальний психологічний стан. Кожна наступна зустріч присвячена роботі з певною стадією розвитку, що дозволить краще зрозуміти себе (чому так реагуємо та діємо), своїх дітей, а також віднаходитимемо баланс та ресурс. 

Зустрічі будуть проходити за адресою: бульвар Л.Українки, 34 (Київський інститут сучасної психології та психотерапії), під'їзд 3, поверх 4.

Для участі обов'язкова реєстрація, оскільки кількість місць обмежена. Ви можете:
1) Заповнити онлайн форму 

https://goo.gl/forms/iXBT7KdzoxvCuWhG3
або
2) Зателефонувати за номерами +380508183396; +380972582921, або надіслати SMS, де буде вказане Ваше П.І.Б. та примітка "ресурсні заняття".

Будемо раді зустрічі 5 листопада!