Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

"Життя в хворобі#3". Новий набір

В Середа, 13 червня 2018. Опубліковано в Новини

Благодійний фонд психологічної підтримки у кризових ситуаціях "Анкора" спільно з Київським інститутом сучасної психології та психотерапії розпочинає новий набір волонтерів-психологів для участі у проекті "Життя в хворобі" по наданню психологічного супроводу дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні в дитячому відділенні Київського міського клінічного онкологічного центру (вул. Верховинна 69).

 

Що таке проект "Життя в хворобі"?

 

Сьогодні в дитячих онкологічних відділеннях державою не передбачена посада психолога, хоча існує гостра потреба у психологічній допомозі онкохворим дітям та їх батькам. Діти з онкологічним діагнозом та їх батьки перебувають у стані психологічної кризи / травми. Перебування дитини в лікарні протягом тривалого часу (від 0,5 - 1 року), лікування, спостереження за рецидивами і смертю інших дітей ускладнює емоційний стан дітей та їх батьків. Ці психологічні чинники несприятливо впливають на фізичний стан дітей, процес лікування і одужання.

 

Метою проекту є постійний психологічний супровід дітей та їх батьків, які знаходяться на лікуванні у дитячому онковідділенні.
В рамках проекту ми формуємо, навчаємо та супроводжуємо мобільні бригади психологів, які протягом тривалого часу будуть надавати якісну та професійну психологічну допомогу та супровід онкохворим дітям та їх батькам.

 

Як потрапити до проекту "Життя в хворобі"? 

 

Якщо Ви психолог з вищою освітою і у Вас є бажання навчитися як працювати та надавати допомогу онкохворим дітям, заповнюйте анкету волонтера до  31 липня 2018 року. Після опрацювання Вашої анкети тренерами проекту, Ви отримаєте запрошення на співбесіду, пройдете навчання і вже з 13 серпня2018 року працюватимете у команді психологів.

 

Вимоги до кандидата:
- вища психологічна освіта 
(мінімум – диплом бакалавра);
- бажання працювати та допомагати онкохворим дітям;
- готовність пройти триденний тренінг (
10-12 серпня);
- готовність протягом 16 тижнів (з 
10 серпня до середини листопада 2018 року) працювати по 2,5 години, 2-3 рази на тиждень у команді психологів у дитячому онковідділені з 17.00 до 19.30;
щотижнево відвідувати групову супервізію о 15.00 на території нашого фонду (супервізійний день група обирає самостійно).