Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Big Hug

В Понеділок, 06 травня 2019. Опубліковано в Наші проекти

Big Hug

Я маленька панда на ім'я Big Hug і мені зараз потрібна твоя допомога. Ми з друзями будуємо ресторан, в якому будуть працювати люди з синдромом Дауна.

Всі кошти, зароблені в нашому ресторані, теж будуть передаватися на розвиток соціальних проектів для людей з синдромом Дауна. І хоча ми вже багато зробили самі, нам не вистачає коштів на будівництво цього чудового місця, в якому я мрію назавжди поселитися і зустрічати тебе, як дорогого гостя. Нам дуже потрібна допомога для здійснення цього важливого і такого необхідного нашому місту проекту!

І саме ти можеш допомогти нам - для цього потрібно просто зайти за посиланням нижще та купити мою плюшеву копію! Ти можеш купити її для себе, а можеш оплатити, і ми передамо твій подарунок дітям-сиротам.

http://helpbank.com.ua/bighug/

 

Партнери та друзі проекту Big Hug: Міжнародний благодійний фонд «Help Bank», Благодійний фонд «Анкор», Архітектурне бюро «Quader Group» (Артем Бондар і Микола Гіп), Маркетингове агентство «Flash & Thunder Group» (Світлана Мальцева, Інна Мудревская і Наталія Никоненко), Ресторатор Дмитро Ходаковський, Бариста В'ячеслав Бабич, спеціаліст з комунікацій Ірина Ященко, Київський інститут сучасної психології та психотерапії КІСПП, Виробництво і розробка м'яких іграшок «Фантастик Груп»