Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Допомога Територіальному медичному об’єднанню «Психіатрія» в місті Києві

В Вівторок, 01 березня 2016. Опубліковано в Наші проекти

Допомога Територіальному медичному об’єднанню «Психіатрія» в місті Києві

Наш благодійний фонд вже більше 5 років співпрацює з різними відділенням ТМО «Психіатрія» в місті Києві. Допомога направлена на покращення перебування хворих під час лікування у медичній установі.

 

За тривалий час співпраці з медичним закладом ми провели не один десяток заходів та акцій, які були присвячені до Дня Святого Миколая, Святкуванню Нового року, Різдва, Пасхи, Міжнародного дня захисту дітей, тощо.

 

Кожен рік наш благодійний фонд передає у різні відділення лікарні сотні кілограм продукції харчування (овочі, фрукти, каші, солодощі, цукор, сіль, чай та продукти харчування з тривалим терміном придатності), засоби гігієни (зубні щітки та пасти, шампуні, мило, туалетний папір, пральний порошок), теплі речі (одяг та взуття), канцтовари (папір, кольоровий картон, зошити, розмальовки, фломастери, олівці, фарби, тощо) та настільні ігри для маленьких пацієнтів. Для розвитку спортивних здібностей пацієнтів маленьких відділень був переданий  спеціальний інвентар (стіл для настільного тенісу, ракетки, футбольні та волейбольні мячі).

 

В 2015 році за ініціатіви нашого фонду та допомоги волонтерів було реконструйовано дитячий майданчик і встановлено сучасні гойдалки та пісочниця.

 

На сьогодні, наш фонд проводить спільну акцію «Інше дитинстов» з Українською Біржою Благодійності по збору коштів на купівлю професійного діагностичного тесту ADOS для відділення №11 (молодше дитинство). За допомогою даного тесту спеціалісти зможуть на ранніх стадіях діагностувати розлади спектру аутизму. Використання даного діагностичного комплекту дозволить максимально точно ставити діагноз та індивідуально планувати терапію. Посилання на акцію – https://ubb.org.ua/uk/project/1554/

 

Наш благодійний фонд продовжує допомагати лікарні і відкритий до співпраці. Якщо у Вас є бажання долучитися до допомоги даному медичному закладу, Ви можете звернутися до наших менеджерів зі своїми ідеями або зробити благодійний внесок на рахунок нашого фонду (нижче зазначені реквізити) з поміткою “Допомога ТМО “Психіатрія” в місті Києві”. Усі звіти про витрати для допомоги-підтримки цьому медичному закладу ми висвітлюємо на сайті та сторінці у соціальній мережі Facebook нашої організації.

 

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

р/р 26003373631500,

МФО 351005

АТ "Укрсиббанк"

 

Робити добро просто!