Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Онкопсихологія в психологічному супроводі та реабілітації

В Понеділок, 06 травня 2019. Опубліковано в Наші проекти

Онкопсихологія в психологічному супроводі та реабілітації

Згідно дослідженням, людині, яка дізналась про свій онкологічний діагноз, істотно полегшує життя підтримка рідних і близьких, проте у них не завжди вистачає внутрішнього ресурсу і вже через якийсь час підтримки потребують вони самі. Онкопсихологія або психоонкологія - досить молодий напрямок для України, хоча у всьому світі саме психологи забезпечують психологічну підтримку і супровід людей з таким складним діагнозом. Благотворительный фонд "Анкора" спільно з Киевский институт современной психологии и психотерапии хоче ближче познайомити психологів і студентів психологічних факультетів з цим важливим і таким необхідним напрямом у психології і з цією метою організовує безкоштовний цикл лекцій "Онкопсихологія в психологічному супроводі та реабілітації".

 

Якщо вам цікава тема онкопсихології і ви хочете розвиватися в цьому напрямку, якщо ви вже працюєте з онкопацієнтами і їх сім'ями, якщо ви нічого не знаєте про онкопсихологію, але хочете дізнатися, тоді цей цикл лекцій саме для вас. На лекціях будуть розглянуті питання сучасних уявлень про психологію хворої людини, питання організації спеціалізованої психолого-соціальної допомоги онкологічним пацієнтам та їх родичам, проблеми паліативної допомоги, особливості дитячої онкопсихології. Наші спікери - практики, які стикаються в своїй роботі з онкохворими пацієнтами та їхніми родинами постійно. Вони поділяться з вами своїм досвідом і знаннями, які ви, можливо, далі зможете використати в своїй практиці.

 

Більш докладніша інформація про лекції Ви зможете знайти за посиланням на сторінці проекту у Facebook - 

https://www.facebook.com/Онкопсихологія-в-психологічному-супроводі-та-реабілітації-407445306504571/?modal=admin_todo_tour