Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Проект "Життя в хворобі"

В Четвер, 02 лютого 2017. Опубліковано в Наші проекти

Проект

На сьогоднішній день в дитячих онкологічних відділеннях не передбачена посада психолога, хоча наявна гостра потреба в психологічній допомозі онкохворим дітям і їх батькам. Діти з онкологічним діагнозом і їх батьки перебувають в стані психологічної кризи/травми. Знаходження дитини в лікарні протягом тривалого часу (від 0,5 - 1 року), складність лікування, спостереження за рецидивами і смертю інших дітей ускладнює емоційний стан дітей і батьків. Ці психологічні чинники несприятливо впливають на фізичний стан дітей, процес лікування і одужання.

Мета проекту - надання психологічного супровіду дітям та їх батькам, що знаходяться на лікуванні в дитячому онковідділенні.

Цей проект - для дітей та їх батьків, що знаходяться в стаціонарі онкологічної лікарні.

План заходів з реалізації проекту:

  1. Проводиться відбір досвідчених практичних психологів, що володіють необхідними якостями і мотивованих до участі в благодійній діяльності. Формується 2-3 групи по 8 людей. Кожна бригада буде працювати протягом  16-18 тижнів.
  2. Навчання волонтерів командою тренерів.
  3. Практична робота в онкологічному відділенні: Налагодження контакту з пацієнтами, постійна оцінка їх актуального стану і потреб, організація відповідної психологічної допомоги та підтримки. (Бригадний підхід - 4 психолога одночасно знаходяться в онкологічному стаціонарі і надають підтримку хворим дітям та їх сім'ям: 2 психолога працюють з групою дітей, підключаючи до роботи батьків; 2 психолога працюють індивідуально з важкими пацієнтами та їх батьками. Бригади працюють за спеціальним графіком).
  4. Супервізія (професійна підтримка навчальної команди здійснюється тренерами) протягом усього проекту.
  5. Отримання зворотнього зв'язку про якість та ефективність роботи від пацієнтів і персоналу лікарні, підведення підсумків, складання рекомендацій для наступних «сезонів» проекту.

Ключові показники оцінки реалізації проекту: 

  1. Протягом проекту буде надана професійна психологічна допомога онкохворим дітям та їх батькам в кількості 50 осіб (форми роботи – індивідуальні та групові).
  2. В рамках проекту буде надано професійної психологічної допомоги у обсязі – 1500 годин (форми роботи – індивідуальні та групові). 

Початок проекту заплановано на жовтень 2017 року у дитячому відділені Київського міськогого клінічного онкологічного центу, за адресою: Київ, вул. Верховинна 69.

Новий набір волонтерів та проведення інтерв'ю з ними заплановано на липень 2018 року.

Благодійний фонд "Анкора" звертається до всіх небайдужих фінансово підтримати наш проект.

Реквізити фонду за посиланням, в призначенні платежу, вказати: проект «Життя в хворобі»