Благодійний фонд підтримки в кризових ситуаціях

«Анкора»

 

Наш телефон: (044) 585-46-78    Нам пишуть: ancorafund@gmail.com

 

Цикл практичних ресурсних зустрічей з психологом

В Вівторок, 05 лютого 2019. Опубліковано в Наші проекти

Цикл практичних ресурсних зустрічей з психологом

Запрошуємо батьків особливих дітей на цикл практичних ресурсних занять з психології!

Як відомо, однією з найбільших перепон на шляху до прогресу розвитку дитини є емоційно виснажені, вигорівши батьки. Психологічні зустрічі - це можливість взяти трохи часу для себе та усвідомити щось про себе, місце, де можна поділитись власними переживаннями та отримати підтримку.

Метою занять є профілактика емоційного вигорання батьків, гармонізація психологічного стану, отримання ресурсу тапідвищення рівня саморозуміння за допомогою методів арт-терапії. 

Програма розрахована на зустрічі один раз на тиждень протягом двох місяців. На першій зустрічі будемо знайомитись та визначати свій актуальний психологічний стан. Кожна наступна зустріч присвячена роботі з певною стадією розвитку, що дозволить краще зрозуміти себе (чому так реагуємо та діємо), своїх дітей, а також віднаходитимемо баланс та ресурс. 

Зустрічі будуть проходити за адресою: бульвар Л.Українки, 34 (Київський інститут сучасної психології та психотерапії), під'їзд 3, поверх 4, аудиторія 407.

Для участі обов'язкова реєстрація, оскільки кількість місць обмежена. Ви можете:
1) Заповнити онлайн форму 
https://goo.gl/forms/iXBT7KdzoxvCuWhG3 
або
2) Зателефонувати за номерами +380508183396; +380972582921, або надіслати SMS, де буде вказане Ваше П.І.Б. та примітка "ресурсні заняття".